به گزارش "ورزش سه"، جردن پیکفورد با پیراهن آبی‌رنگ اورتون 222 بازی انجام داده و به یکی از اسطوره‌های این تیم تبدیل شده است. این سنگربان انگلیسی در سال 2017 از ساندرلند به اورتون منتقل شد و تا امروز در این تیم بازی می‌کند.

پیکفورد در دوران حضورش در اورتون به گلر شماره یک تیم ملی کشورش انگلیس تبدیل شد و تا امروز 50 بازی ملی هم انجام داده است.

1805359

او امروز قرارداد چهار سال و نیمه‌ای با باشگاه امضا کرد تا با این تمدید تا تابستان 2027 بازیکن اورتون باشد. این گلر 28ساله امسال آخرین سال قراردادش با باشگاه مرسی‌سایدی را سپری می‌کرد و مدیران اورتون نگران بودند که در صورت طولانی شدن مذاکرات او را در پایان فصل از دست بدهند.

پیکفورد در حالی موافقت کرد که آینده‌اش را به دست اورتون بسپارد که این تیم در حال حاضر شرایط خوبی ندارد و در رتبه شانزدهم جدول لیگ برتر ایستاده و تنها یک امتیاز با منطقه خطر سقوط فاصله دارد.

1805360

این دروازه‌بان انگلیسی بعد از تمدید قراردادش به تلویزیون اورتون گفت: "امضای قرارداد جدید با چنین باشگاه خاصی برای من اتفاق بزرگی است. من زمانی به اورتون پیوستم که جوانی 22ساله بودم. در این مدت حمایت‌های بزرگی که همه از من و خانواده‌ام کردند آنقدر دلپذیر بود که همیشه قدردانش خواهم بود. من اینجا راضی و خوشحالم و خانواده‌ام هم همین‌طور. ما عاشق اورتون هستیم".