به گزارش “ورزش سه”، ساعاتی پیش درحالی لیست ۳۱ نفره تیم ملی زنان برای حضور در اردوی آماده‌سازی پیش از مسابقات مقدماتی المپیک اعلام شد که با توجه به تغییرات پیش‌آمده در فدراسیون و اتمام مدت قرارداد مریم آزمون با فدراسیون فوتبال، بسیاری تصور می‌کردند که سرمربی تیم ملی زنان تغییر خواهد کرد.

اما علی‌رغم اینکه مریم منظمی به تازگی به عنوان نایب رئیس زنان در فدراسیون فوتبال انتخاب شده است، تغییراتی در کادرفنی تیم ملی ایجاد نشد و سایت رسمی فدراسیون بدون اشاره به نکته خاصی و هیچگونه تغییرات در کادرفنی، اسامی ۳۱ بازیکن را برای حضور در اردوی تیم ملی زنان که از ۲۴ اسفند در مرکز تیم‌های ملی برگزار خواهد شد، اعلام کرد.

مریم ایراندوست، سرمربی سابق تیم ملی زنان که سال گذشته موفق شد برای اولین بار در تاریخ فوتبال زنان ایران، این تیم را به جام ملت‌های آسیا برساند، دقایقی بعد از انتشار لیست تیم ملی یک پست اینستاگرامی منتشر کرد و نسبت به عدم انتخاب مرضیه جعفری به عنوان سرمربی تیم ملی انتقاد کرد.

1831201

جعفری سرمربی فعلی خاتون بم است که با کسب ۹ جام در ۱۵ دوره برگزاری لیگ برتر زنان ایران، پُرافتخارترین مربی تاریخ زنان ایران است و پیش از این نیز مریم ایراندوست در مصاحبه با خبرنگار “ورزش سه” اعلام کرده بود که فدراسیون باید مربی‌ای مثل مرضیه جعفری را به عنوان سرمربی تیم ملی زنان انتخاب کند.