به گزارش "ورزش سه"، با غیبت سعید مهری در بازی با ذوب آهن ترکیب استقلال در سال جدید با یک تغییر مواجه خواهد شد، اما این موضوع دغدغه زیادی برای ریکاردو ساپینتو ایجاد نخواهد کرد، چون چهار گزینه برای جانشینی سعید مهری وجود دارد.

مهدی مهدی پور، این بازیکن که بعد از بازی با تراکتور در تهران با مصدومیت مواجه شد، رفته رفته مهیای بازگشت به میدان می شود و دیروز هم در مصاف دوستانه در ترکیب استقلال به میدان آمد و نشان داد، در ادامه مسیر می تواند این تیم را همراهی کند. مهدی مهدی پور پیش از مصدومیت یکی از مهره های کلیدی استقلال بشمار می رفت.

1832151

 در صورت عدم آمادگی جسمانی مهدی مهدی پور، زبیر نیک نفس آماده است، در این نقش برای استقلال به میدان بیاید. او در بازی با فولاد هم برای دقایقی در ترکیب استقلال به میدان رفت و نشان داد تشنه و آماده برای حضور در ترکیب آبی هاست. در نهایت به نظر می رسد، یکی از این دو جای سعید مهری را در ترکیب استقلال پر کنند.

استقلال دو مهره جانشین هم در این پست دارد. امید حامدی فر و حسین زاوری که پیش از این در صنعت نفت با هم همبازی بودند و هر دو این فصل در ترکیب تیم آبی به میدان آمدند که حضور امید حامدی فر در ترکیب استقلال پر رنگ تر بود.

1832152