به گزارش "ورزش سه"، در پایان نیمه نخست دیدار استقلال و فولاد بود که ورزش سه از محرومیت سعید مهری برای دیدار بعدی آبی ها برابر ذوب آهن خبر داد. چرا که این هافبک مورد اعتماد ساپینتو، در دقیقه 43 از داور مسابقه یک کارت زرد دریافت کرد و سه اخطاره شد.

با وجود این موضوع، اما روز گذشته یکی از رسانه ها به نقل از مدیران استقلال نوشت که سعید مهری سه کارته است و مشکلی برای همراهی آبی ها در بازی بعد ندارد. مسئله عجیبی که به نظر می رسد به علت عدم دقت آنها به قوانین لیگ برتر بوده است.

داستان از این قرار است که مهری پیش از این یک بار چهار کارته شده بود. او برابر نفت مسجدسلیمان، هوادار، پرسپولیس و صنعت نفت کارت گرفت و بازی با مس رفسنجان را به دلیل چهار کارته شدت از دست داد.

از لیگ هجدهم قوانین محرومیت بازیکنان به این صورت است که هر شخصی برای دفعه اول با دریافت 4 کارت زرد دیدار بعدی تیمش را از دست می دهد و محرومیت های بعدی با گرفتن 3 اخطار خواهد بود. مسئله ای که به نظر می رسد آبی ها فراموش کرده و تصور می کردند محرومیت دوم مهری باز هم با گرفتن 4 اخطار خواهد بود.

1779677

بدین ترتیب، آبی ها جهت اطمینان از محرومیت مهری، از سازمان لیگ استعلام گرفته و مطمئن شدند که هافبک تیمشان بازی بعدی برابر ذوب آهن را از دست داده است. چرا او که در سه دیدار برابر ملوان، مس کرمان و فولاد اخطار گرفته و از آنجایی که نخستین محرومیت با دریافت چهار کارت زرد را سپری کرده، او تا آخر فصل با گرفتن 3 کارت زرد محروم خواهد شد.