به گزارش "ورزش سه"، الی که زمانی ستاره تاتنهام و لیگ برتر به حساب می‌آمد حالا در بشیکتاش هم از فهرست تیم کنار گذاشته است. 

او که در تابستان گذشته به صورت قرضی به این تیم ملحق شده بود، حالا با انجام تنها 15 بازی در تمامی رقابت‌ها و نمایش درخشانی که در ابتدای فصل داشت به دلایلی که هنوز مشخص نیست دیگر در برنامه سرمربی این تیم جای ندارد.

این باشگاه فرصت این را داشت که او را به صورت دائمی و با مبلغ هفت میلیون پوند از اورتون خریداری کند اما این اتفاق رخ نداد و حالا به نظر می‌رسد که او در بازگشت به اورتون هم جایی در این تیم نداشته باشد. 
 

1833327


با این حال، کالچومرکاتو خبر داده که دو باشگاه میلان و اینتر خواهان جذب این بازیکن هستند و شرایط او را به دقت زیر نظر دارند. 

با توجه به شرایطی که این ستاره ناکام انگلیسی در چند سال اخیر تجربه کرده، مدیران این دو باشگاه انتظار دارند که دستمزد و هزینه انتقال او بسیار کم باشد و به همین دلیل ارزش تلاش برای بازگرداندن او به دوران اوج را داشته باشد. 

اما در نهایت باید دید که شرایط او در بشیکتاش و قراردادش با اورتون به چه شکل پیش خواهد رفت تا تکلیف او برای تابستان بعدی مشخص شود.