به گزارش "ورزش سه"، در دیداری حساس از هفته بیستم رقابت های ادنوک لیگ امارات، اتحاد کلباء در شرایطی برابر الوصل به تساوی یک – یک رضایت داد که الکساندر سیکالداو یک ضربه پنالتی را در سیزدهمین دقیقه از وقت های تلف شده از دست داد. 

این مسابقه با شروع توفانی اتحاد کلباء آغاز شد. درحالیکه سه دقیقه از بازی گذشته بود، فابیو لیما در کنار زمین به روی سلطان الزعبی مرتکب خطا شد. لئاندرو اسپاداچیو توپ را به روی دروازه ارسال کرد که برایان رامیرز با یک ضربه سر دیدنی، توپ را به گوشه دروازه فرستاد و کلباء را از الوصل پیش انداخت. 

1833542

در دقیقه یازده الوصل صاحب یک ضربه پنالتی شد. سلطان الزعبی مدافع کلباء پایش را جلوی پای علی صالح گذاشت و داور مسابقه نیز یک خطای پنالتی به سود الوصل اعلام کرد. ابتدا عیسی هوتی سنگربان میزبان پنالتی لیما را مهار کرد که احمد عیسی درویش، داور مسابقه دستور به تکرار خطای پنالتی داد. 
فرهاد مجیدی سرمربی کلباء که به شدت نسبت به تصمیم داور معترض بود، با کارت قرمز احمد عیسی درویش از کنار زمین اخراج شد. فابیو لیما نیز پنالتی تکرار شده را برخلاف جهت حرکت عیسی هوتی به گل تساوی الوصل تبدیل کرد. 

1833540

در دقیقه 23 کلباء می توانست به گل دوم دست یابد. ارسال دنیل بسا به روی دروازه، با ضربه سر فیلیپ کیس همراه شد که توپ با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. 
در دقیقه 78 الوصل 10 نفره شد. خرونیمه پوبلته بازیکن آرژانتینی این تیم پس از خطای خشن به روی سلطان عادل، با کارت قرمز مستقیم داور از زمین مسابقه اخراج شد. 

1833541

الوصل این فرصت را داشت تا حداقل روی یکی از دو موقعیت طلایی خود که در دقایق 79 و 81 به دست آمدند، به گل برسد. ابتدا این عیسی هوتی سنگربان کلباء بود که ضربه کم جان آداما دیالا را پیش از ورود به دروازه مهار کرد. سپس ضربه سر سفیان بوفتینی روی کرنر ارسالی به شکل خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت. 

تیم مجیدی در آخرین ثانیه های بازی فرصت بزرگی برای رسیدن به پیروزی داشت ولی این اتفاق رخ نداد. در دقیقه 90+10 و روی یک ارسال پشت مدافعین، عبدالله دیابی درون محوطه جریمه الوصل توسط سیاکا سیدیبی سرنگون شد و داور مسابقه ضمن نشان دادن دومین کارت قرمز به مدافع الوصل، یک خطای پنالتی به سود کلباء اعلام کرد. 

الکساندر سیکالداو در دقیقه 90+13 پشت این توپ ایستاد ولی ضربه بسیار بد این بازیکن را خالد صیف سنگربان الوصل مهار کرد و داور نیز بلافاصله در سوت خود دمید و پایان بازی را اعلام کرد تا اتحاد کلباء در روزیکه از دقیقه 15 فرهاد مجیدی را کنار زمین نداشت، برابر تیم رده سومی الوصل به تساوی یک – یک دست یابد. با این نتیجه، کلباء در رده هشتم باقی ماند.