به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی امشب در خانه‌اش، استادیوم اتحاد، میزبان برنلی بود. شاگردان پپ گواردیولا در مرحله یک‌چهارم نهایی این جام میزبان برنلی بودند که در چمپیونشیپ حضور دارد و هدایتش به عهده ونسان کمپانی است که تا چند فصل پیش زیر نظر گواردیولا در سیتی بازی می‌کرد و بازوبند کاپیتانی آبی‌های شهر منچستر را به بازو می‌بست.

بعد از درخشش استثنایی ارلینگ هالند در بازی روز سه‌شنبه منچسترسیتی در لیگ قهرمانان مقابل لایپزیش که با به ثمر رساندن 5 گل توسط او در پیروزی 7-0 سیتی همراه بود، امشب هم از زمان شروع دیدار مقابل برنلی همه نگاه‌ها به ساق‌های این غول نروژی دوخته شده بود.

1833567

هالند هوادارانش را ناامید نکرد و موفق شد هت‌تریک دیگری برای منچسترسیتی به ثبت برساند. اولین گل مسابقه در دقیقه 32 توسط هالند با پاس خولین آلوارز به ثمر رسید. او سه دقیقه بعد خودش را دو گله کرد و این بار پاس ارسال شده توسط فیل فودن را به گل تبدیل کرد. سومین گل سیتی و هالند هم در دقیقه 59 با پاس کوین دی‌بروینه به ثمر رسید.

1833568
1833569

این پنجمین هت‌تریک ارلینگ هالند با پیراهن منچسترسیتی در رقابت‌های مختلف بود. او البته یک بار هم برای تیمش در یک مسابقه پنج گل به ثمر رسانده است. او که تابستان گذشته از دورتموند به این تیم انگلیسی پیوسته تا کنون تنها در لیگ برتر 28 گل برای شاگردان گواردیولا در 26 مسابقه به ثمر رسانده است.

1833570