به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته بود که باشگاه استقلال اطلاعیه ای را صادر و اعلام کرد که 20 درصد از مبلغ قرارداد عارف غلامی، مدافع این تیم کسر شده است. علت این موضوع نیز انتشار استوری علیه باشگاه و تحریک بازیکنان به تعطیلی تمرین تیم عنوان شده است. 

روز پنج شنبه بود که بازیکنان استقلال در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات خود، از برگزاری تمرین خودداری کردند. شب این اتفاق نیز تمامی بازیکنان با انتشار یک استوری مشترک، خواستار پرداخت مطالبات خود شدند. 

در این میان، عارف غلامی به عنوان رهبر این اعتصاب معرفی شد و کمیته انضباطی آبی ها نیز با صدور احضاریه ای، از غلامی خواست تا در نشستی در این خصوص شرکت کند که مدافع استقلال در این جلسه حاضر نشد. آبی ها نیز شب گذشته و در یکی از سریعترین احکام صادر شده، 20 درصد از مبلغ قرارداد غلامی را کسر کردند. 

ظهر امروز، سیدحسین حسینی به عنوان کاپیتان استقلال، یک استوری در حمایت از غلامی منتشر کرد و نوشت: «الان زمان مناسبی نیست که باشگاه و بازیکن روبروی هم باشند. اگر تصمیمی بوده، تیمی بده؛ نه تصمیم یک نفر.» 

1833697

در ادامه نیز اکثر بازیکنان استقلال، با انتشار تصویری از عارف غلامی، به حمایت از هم تیمی خود پرداختند. تا لحظه نگارش این خبر، مهدی قایدی، سجاد شهباززاده، جعفر سلمانی، آرش رضاوند، زبیر نیک نفس، جعفر سلمانی، کوین یامگا و... از جمله نفراتی هستند که به حمایت از هم تیمی خود پرداخته و ناراحتی خود بابت حکم صادره از سوی کمیته انضباطی باشگاه علیه عارف را اینگونه نشان داده اند.