به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی اسپانیا روز شنبه در چارچوب رقابت‌های انتخابی جام ملت‌های اروپای 2024 باید به مصاف تیم ملی نروژ برود. 

این بازی در حالی برگزار خواهد شد که هالند به دلیل مصدومیت از ناحیه کشاله ران اردوی تیم ملی کشورش را ترک کرده و قادر به همراهی آن‌ها در این بازی حساس برابر اسپانیا نخواهد بود. 

دنی سبایوس شب گذشته در مصاحبه‌ای مدعی شده بود که همه بازیکنان اسپانیا از این که نمی‌توانند برابر هالند بازی کنند ناراحت هستند، به جز مدافعان این تیم که نفسی به راحتی کشیده‌اند اما ناچو نظر دیگری در این باره دارد. 

این مدافع اسپانیایی رئال مادرید در نشست خبری درباره غیبت هالند به خبرنگاران گفت: «من قطعا و مشخصا دوست داشتم برابر هالند بازی کنم. او بازیکنی در کلاس جهانی است و قرار گرفتن برابر چنین مهاجمی اتفاق بسیار خوبی بود.»

1834579

سرخیو راموس چند روز قبل با انتشار پستی از دعوت نشدنش به تیم ملی اسپانیا، علی‌رغم عملکرد خوب و درخشانش در پاری سن ژرمن خبر داد و به همین دلیل از فوتبال ملی خداحافظی کرد. 

ناچو در پاسخ به سوالی درباره این تصمیم هم‌تیمی سابقش اظهار داشت: «سرخیو راموس بهترین مدافع تاریخ فوتبال اسپانیا به حساب می‌آید. او همیشه الگو و اسطوره من بوده و خواهد بود. او نمادی از تیم ملی اسپانیاست و از همه مهم‌تر دوست عزیز من است.»

قرارداد این بازیکن با رئال مادرید در پایان فصل به اتمام خواهد رسید و او در پاسخ به سوالی درباره این موضوع اضافه کرد: «آینده من؟ با باشگاه صحبت خواهم کرد و تصمیمی در این زمینه خواهیم گرفت. من دوست دارم مثل تمام این سال‌ها احساس کنم بازیکن مهمی هستم. دقایق بیشتر حضور در میدان یا پول بیشتر اهمیتی برای من ندارد.»