به گزارش "ورزش سه"، سریال معروف و پرطرفدار تد لاسو که توسط اپل پلاس منتشر می‌شود در واقع داستان خیالی یک مربی آمریکایی به همین نام است که هدایت باشگاهی انگلیسی به نام ای‌اف‌سی ریچموند را برعهده دارد.
فصل سوم این سریال در تاریخ 15 مارس منتشر شد و در آن بنری دیده می‌شود که به یاد ری ویلکینز که در سال 2018 از دنیا رفت در استمفوردبریج استفاده شده بود و جمله معروف فرانک لمپارد روی این بنر دیده می‌شد: «دیگر کسی شبیه ری نخواهد آمد.»
در این سریال این بنر در همان ورزشگاه دیده می‌شود که به جای اسم «ری» از اسم «روی» که یکی از شخصیت‌های اصلی این سریال است بر آن نقش بسته و این موضوع باعث عصبانیت هواداران آبی‌های لندن شده است. 

1834747

انجمن هواداران چلسی با انتشار پستی در صفحه توییترش نسبت به این موضوع اعتراض کرد و خواهان عذرخواهی و ارائه توضیح در این باره شد: «هزینه این بنر از سوی هواداران پرداخت شد تا ادای احترامی به اسطوره باشگاه چلسی باشد. بسیاری از هواداران چلسی این تغییر را نوعی بی‌احترامی می‌دانند و ما ناراحتی خودمان از این اتفاق را به مقامات و مدیران باشگاه اعلام می‌کنیم. امیدوارم که این موضوع هرچه سریع‌تر حل شود.»
تاد بولی که از ماه می سال 2022 به عنوان یکی از مالکان این باشگاه شروع به فعالیت کرده است نیز مورد انتقاد بسیاری قرار گرفت و تعداد زیادی از هواداران او را متهم به فروش حق پخش این تصاویر به اپل کردند. 

1834748

او هم با انتشار بیانیه‌ای تقصیر را بر گردن مدیران دوران مالکیت رومن آبراموویچ انداخت و گفت: «ما هیچ ارتباطی با این موضوع نداشتیم. قراردادی که با اپل امضا شده بود در سه ماهه اول سال 2022 نهایی شد. از اینکه این اتفاق روی بسیاری از هواداران و خصوصا ری و خانواده‌اش که اهمیت بسیاری برای آنها قائل هستیم تاثیر گذاشته متاسف هستیم. همچنین باید به این موضوع اشاره کنیم که بازیکنان چلسی در این سریال، بازیکنان واقعی چلسی نیستند. امیدوارم این موضوع روشن باشد.»
ویلکینز در فاصله سال‌های 1973 تا 1979 بیش از 200 بازی با پیراهن چلسی انجام داد و در دوران حضور لوئیز فلیپه اسکولاری، گاس هیدینگ و کارلو آنچلوتی روی نیمکت این تیم هم عضوی از کادر فنی بود. او در آوریل 2018 در سن 61 سالگی درگذشت.