به گزارش "ورزش سه"، نخستین تعویض تیم ملی ایران در دیدار تدارکاتی مقابل تیم روسیه در حالی انجام شد که بازی با نتیجه یک بر یک در جریان بود و امیر قلعه‌نویی تصمیم گرفت نخستین تغییر را در دقیقه ۷۱ به وجود بیاورد و برای تقویت خط حمله تیمش رضا اسدی را جایگزین شهریار مغانلو کند.

شهریار مغانلو که در ترکیب ابتدایی دیدار مقابل روسیه قرار گرفته و نخستین بازی ملی خود را انجام می‌داد، پس از نمایش پرتلاش در خط حمله ایران و گرفتن چند خطا و برتری در نبردهای هوایی، در نهایت جای خود را به یک مهاجم بلندقامت دیگر و بازیکن گلزن تراکتور داد.

رضا اسدی که در این فصل نمایش خوبی به‌عنوان مهاجم نوک در ترکیب تیم تراکتور داشته و با هشت گل زده مثل شهریار مغانلو یکی از برترین گلزنان لیگ برتر به شمار می‌رود، به‌عنوان اولین بازیکن تعویضی تیم ملی ایران مقابل روسیه به زمین رفت تا او هم اولین بازی ملی خود را امشب در ورزشگاه آزادی انجام بدهد.

اسدی که با شماره ۱۹ به زمین رفته، اولین توپ خود را روی پاس رو به جلوی مهدی طارمی دشت کرد و با یک پاس عقب آن را به احسان حاج‌صفی رساند و در جریان مسابقه قرار گرفت و در دقیقه ۷۶ هم یک شوت راه دور نه چندان پرقدرت زد که خیلی راحت توسط گلر روسیه جمع شد.