آلفی هالند در مورد وضعیت مصدومیت پسرش صحبت کرده است

ارلینگ هالند که برای بازی مقابل اسپانیا و گرجستان در دور مقدماتی یورو 2024 به تیم ملی نروژ دعوت شده بود، چند روز پیش به دلیل مصدومیت از ناحیه کشاله که از در جریان پیروزی 6-0 منچسترسیتی مقابل برنلی پدیدار شد، مجبور شد اردوی نروژ را ترک کند.

طرفداری | حال آلفی هالند پدر ارلینگ هالند به تارگی در مصاحبه با «TV2 Sport»، درباره وضعیت مصدومیت این بازیکن صحبت کرده است. آلفی هالند درباره سفر پسرش به بارسلونا برای ارزیابی بیش‌تر از مصدومیتی که دارد، گفت:

منچسترسیتی با یک بیمارستان در بارسلونا همکاری دارد و او برای بررسی بیش‌تر و درمان به آنجا رفته بوده است. اکنون او چند روزی است که با فیزیوتراپ باشگاه در ماربلا است. از او پس از مصدومیتش، به خوبی مراقبت می‌شود.

منچسترسیتی در اولین بازی خود پس از تعطیلات فیفادی، در یک جدال سخت باید به مصاف لیورپول برود. پدر هالند درباره اینکه آیا به این بازی مهم می‌رسد یا خیر، گفت: 

اول از همه، من پزشک نیستم. دوم اینکه من فکر نمی‌کنم پس از دو هفته تمرین نکردن، نمی‌توانید مستقیم بروید به وسط زمین، باید یک پیشرفت وجود داشته باشد. شرایط او غیر قطعی و ناپایدار است. البته منچسترسیتی می‌تواند روی این موضوع قمار کند اما اگر او به طور مناسبی با تیم تمرین نکند، بازی هم نمی‌کند. این بستگی به نتیجه درمانش در چند روز آینده دارد. او نیاز به مراقبت زیادی دارد. 

پدر هالند در مورد وضعیت مصدومیت او، گفت: 

 خیلی تعجب آور بود. من هیچ چیزی نمی‌دانستم. او با من تماس گرفت و گفت که چند عکس گرفته‌اند و چیزهای خوبی پیدا نکردند. امیدوار بودم برای نروژ مقابل اسپانیا و گرجستان بازی کند. او نیز خیلی دوست داشت که در این دو بازی حضور داشته باشد اما اکنون امکانش وجود ندارد. او باید سلامتی خود را در اولویت قرار دهد. همان طور که انتظار می‌رود، او کارش را به خوبی انجام می‌دهد اما خیلی ناراحت است.