به گزارش "ورزش سه"، باشگاه بایرن شب گذشته رسما به همکاری با ناگلزمان پایان داد و اعلام کرد که توماس توخل از این به بعد هدایت این تیم را برعهده دارد. 

دلایل بسیار متفاوتی درباره تصمیم مدیران این باشگاه برای قطع همکاری با این مربی آلمانی اعلام شده که از نتایچ نه چندان خوب در بوندسلیگا گرفته تا نگرانی از پیوستن توخل به رئال مادرید در بین آنها دیده می‌شود. 

با این حال، یکی از مربیان آلمانی موضوع جالبی را با بلیک اسپورت مطرح کرده که ممکن است یکی از معضلات جدی‌ای باشد که ناگلزمان در رختکن بایرن با آن روبرو بود. 
 

1835304


مارکوس بابل در این باره به بلیک اسپورت گفت:« من می‌دانم که ارتباط ناگلزمان با یکی از خبرنگاران بیلد موضوعی بوده که در رختکن این تیم بسیار در موردش صحبت شده است. این موضوع اصلا به مذاق بازیکنان خوش نیامده که ناگلزمان با او نامزد کرده است. لنا به مشکلی بزرگ برای بایرن تبدیل شده است.»

او درباره دلیل ناراحتی بازیکنان بایرن از این موضوع اضافه کرد:« اطمینانی که وجود داشت از بین رفت چون بعضی از بازیکنان نتوانستند این موضوع را بپذیرند و دیگر تفکراتی که داشتند را مطرح نمی‌کردند. آنها نگران بودند که هر حرفی بزنند در نهایت سر از صفحات روزنامه دربیاورد.»