به گزارش "ورزش سه"، پرداخت پول سنگین آندره آ استراماچونی به مهم ترین دغدغه هواداران استقلال تبدیل شده است. مدیران باشگاه فقط تا 11 فروردین 1402 زمان دارند که مبلغی در حدود 100 میلیارد تومان به حساب استراماچونی واریز کنند و مانع از تبعات سنگین فیفایی شوند.

استقلالی ها اگر در موعد مقرر پول استراماچونی را پرداخت نکنند، نه تنها یک پنجره نقل و انتقالاتی شان بسته می شود که به احتمال فراوان در کسب پروانه حرفه ای AFC هم ناکام می مانند و این به معنای حذف دوباره این باشگاه از لیگ قهرمانان آسیا است.

بعد از آنکه باشگاه استقلال نتوانست از کمک های دولتی برای پرداخت پول استراماچونی استفاده کند، حالا مسئولان باشگاه امیدشان به همراه اول است تا طی یک قرارداد دو جانبه مبلغ مورد نیاز را سریعا دریافت کنند و به حساب مربی ایتالیایی سابق خود واریز کنند.

مشاور اقتصادی باشگاه استقلال در گفت وگوی اخیر خود از برگزاری جلسه مهم با مدیران همراه اول در روز یکشنبه خبر داد. به همین دلیل می توان اینطور برداشت کرد که یکشنبه روز مهمی برای باشگاه استقلال است. روزی که هواداران هم امیدوارند بدهی به استراماچونی تامین و به وی پرداخت شود. موضوعی که می تواند آینده استقلال را متفاوت تر از گذشته جلوه بدهد.

بی شک اگر در جلسه فردای مدیران همراه اول نتیجه لازم حاصل نشود و پول به استقلال نرسد، با توجه به زمان اندکی باقیمانده تا آخرین موعد برای پرداخت پول و البته تشریفات اداری واریز پول و گرفتن تاییدیه از استراماچونی و فیفا مشکلات جدی ای به سراغ باشگاه بزرگ پایتخت خواهد آمد.

حال باید دید مدیریت باشگاه استقلال که شاید چاره مهمی به اندازه همراه اول برای تامین پول سنگین بدهی به استراماچونی نداشته باشد، در جلسه فردا می تواند مدیران این اپراتور را راضی کند یا اینکه اتفاقات دیگری رخ خواهد داد.