به گزارش "ورزش سه"، سبحان خاقانی هافبک جوان آبی‌ها با یک مورد عجیب در قرارداد خود مواجه شده است. این بازیکن در اولین روز از تمرینات فصل جاری لیگ برتر دچار مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی شد و مدت زیادی دور از میادین ماند.

خاقانی مدت زیادی است که شرایط بازی کردن را به دست آورده اما مسئولان استقلال کارت بازی او را دریافت نکرده‌اند و او مجوز حضور در ترکیب را ندارد.

اخیرا این بازیکن جوان در گفت‌وگویی تلویزیونی اعلام کرد با وجود اینکه با استقلال قرارداد دارد، اما در بحث مالی این قرارداد تامین نشده است.

ماجرا از این قرار است که در ابتدای فصل و در زمان مدیریت مصطفی آجورلو قرارداد سبحان خاقانی از نظر مالی اضافه شد و این بازیکن هم با خیال راحت‌تری به کارش ادامه داد. با توجه به مصدومیتی که برای خاقانی پیش آمد و او مدت زیادی دور از میادین ماند، علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل کنونی استقلال، از خاقانی خواست تا مبلغ قراردادش را کم کند. مسئله‌ای که خاقانی زیر بار آن نرفته است.

گفته می‌شود مسئولان استقلال به خاقانی گفته‌اند تا زمانی که مبلغ قراردادش را کاهش ندهد، کارت بازی او را دریافت نمی‌کنند و به همین خاطر این بازیکن جوان و آینده‌دار حتی در لیست بازیکنان استقلال برای مسابقات هم قرار نمی‌گیرد.

مورد عجیب پیش‌آمده برای خاقانی و استقلال ادامه دارد و باید دید در روزهای آینده برای حل و فصل آن اقدامی خواهد شد یا خیر. مسئله‌ای که ادامه‌دار شدنش می‌تواند باعث خانه‌نشینی خاقانی تا پایان فصل هم بشود!