مارسلو حضور در بهترین دوره بازی های ال کلاسیکو را خوش شانسی می داند.

طرفداری | مارسلو، اسطوره رئال مادرید در مصاحبه اخیر خود به تحسین لیونل مسی پرداخت.

به گزارش وب سایت گل، مارسلو در تابستان 2022 پس از 15 سال از رئال مادرید جدا شد و اکنون برای فلومیننزه برزیل بازی می کند. اکثر دوران حضور او در رئال مادرید در رقابت مستقیم با لیونل مسی، اسطوره بارسلونا گذشت. مارسلو این تقابل را سخت ترین و بزرگ ترین چالش برای خود می داند. مارسلو در مصاحبه با اتلتیک گفت:

مسی باورنکردنی است. مسی سخت ترین رقیبی است که با او مواجه شده ام. همه می دانیم که او حتی الان، در 35 سالگی چه کیفیتی دارد و قبلاً نیز همین طور بود. ال کلاسیکو همیشه یکی از بهترین بازی ها برای تماشا و بازی کردن بوده است. به اندازه کافی خوش شانس بودم که در یکی از بهترین دوره های ال کلاسیکو ها حضور داشتم. اما ال کلاسیکو فقط مسی نبود، بازیکنان دیگری هم حضور داشتند که آن ها نیز باورنکردنی بودند.

مارسلو علاوه بر رقابت با لیونل مسی، به مدت 9 سال هم تیمی کریستیانو رونالدو بود. این دو بازیکن با هم رابطه بسیار نزدیکی در رئال مادرید داشتند. مارسلو در این مورد گفت:

ویدیوهای زیادی از من و کریس در حال شوخی در تمرینات و انجام خوشحالی گل معروف او و... وجود داشت اما سرخیو راموس، کاسمیرو، مودریچ و کریم بنزما نیز هم تیمی های فوق العاده ای برای من بودند. دوستان زیادی در فوتبال دارم. البته همیشه همه مسائل مربوط به کریستیانو و خوشحالی گل او بود و این فوق العاده طبیعی است اما من دوستان دیگری هم دارم که با آن ها خارج از فوتبال کارهایی انجام می دهیم.